βρείτε
εδώ τα ψηφοδέλτια για όλη την Ελλάδα
Υποψήφιοι βουλευτές που εκλέγονται σε όλη την Επικράτεια
1. ΓΛΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Νικολάου
2. ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου
3. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
4. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) του Θεοδώρου
5. ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Παναγιώτη
6. ΚΑΜΤΣΙΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του Κωνσταντίνου
7. ΚΟΥΒΕΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Γεωργίου
8. ΣΠΑΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του Κωνσταντίνου
9. ΣΒΙΓΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του Βασιλείου
10. ΣΑΚΕΤΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του Βασιλείου
11. ΒΑΪΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του Θωμά
12. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Διονυσίου
α. – Εκλογική Περιφέρεια Α΄Αθηνών
1. ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου
2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ του Νικολάου
3. ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου
4. ΜΠΟΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του Βασιλείου
5. ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή
6. ΕΛΛΗΝΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ) του Κωνσταντίνου
7. ΚΥΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ (ΕΡΜΙΝΑ) του Πολύκαρπου
8. ΜΗΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
9. ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου
10. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Κωνσταντίνου
11. ΣΑΠΟΥΝΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ (ΑΓΓΕΛΙΚΑ) του Ευαγγέλου
12. ΚΟΡΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Χαρίτωνος
13. ΜΠΑΛΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αλεξάνδρου
14. ΠΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Ματθαίου
15. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του Ζαχαρία
16. ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου
17. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δικαίου
18. ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του Παναγιώτη
19. ΣΚΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Αποστόλου
20. ΨΥΚΑΚΟΣ ΔΙΚΑΙΟΣ του Γεωργίου
21. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του Γεωργίου
β. – Εκλογική Περιφέρεια Β΄Αθηνών
1. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία
2. ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου
3. ΠΑΠΑΔΗΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χριστόδουλου
4. ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα
5. ΔΟΥΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΡΕΝΑ) του Αθανασίου
6. ΣΤΡΑΤΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
7. ΒΑΛΑΒΑΝΗ ΟΛΓΑ – ΝΑΝΤΙΑ του Γεωργίου
8. ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ευαγγέλου
9. ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στεφάνου
10. ΠΑΝΑΓΟΥΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του Βασιλείου
11. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Ιωάννη
12. ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου
13. ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ηλία
14. ΑΥΛΩΝΙΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του Βασιλείου
15. ΧΑΤΖΗΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ του Φωτίου
16. ΚΟΥΒΕΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Δημητρίου
17. ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Βασιλείου
18. ΗΣΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Νικολάου
19. ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ – ΑΓΟΡΙΤΣΑ (ΠΕΝΝΥ) του Γεωργίου
20. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου
21. ΛΕΟΥΣΗ ΕΛΕΝΗ του Γεωργίου
22. ΒΑΛΑΛΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΤΖΕΝΗ) του Παναγιώτη
23. ΜΑΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ
24. ΘΕΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γρηγορίου
25. ΚΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του Ιωάννη
26. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Ιωάννη
27. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Χρήστου
28. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του Νικολάου
29. ΖΑΧΕΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη
30. ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου
31. ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του Γεωργίου
32. ΠΟΛΙΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ (ΝΑΝΗ) του Χρήστου
33. ΤΟΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου
34. ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Γεωργίου
35. ΚΟΣΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Δημητρίου
36. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου
37. ΚΝΗΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κυριάκου
38. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ (ΤΕΤΡΑΔΗΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού
39. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Νικολάου