to top
  • βρείτε μας στο Twitter
  • βρείτε μας στο Facebook
  • βρείτε μας στο YouTube
  • στείλτε μας email
  • εγγραφείτε στο RSS feed
  • international version

20:59 | 25.10.2021

Αθλητισμός

Α1 Ανδρών Μπάσκετ: Το πρόγραμμα έως την 11η αγωνιστική - Στις 22/11 το ντέρμπι Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός

Στο αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα των επόμενων έξι αγωνιστικών ξεχωρίζει το ντέρμπι Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός στο ΣΕΦ


Ο ΕΣΑΚΕ ανακοίνωσε τη Δευτέρα (25/10) το αγωνιστικό και τηλεοπτικό πρόγραμμα των επόμενων έξι αγωνιστικών, ήτοι από την 5η μέχρι και την 11η, όπου βεβαίως ξεχωρίζει το ντέρμπι Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός στο ΣΕΦ στο πλαίσιο της 8ης αγωνιστικής της Basket League, το οποίο θα διεξαχθεί στις 22 Νοεμβρίου (19:30) και θα μεταδοθεί από την ΕΡΤ3.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Basket League από την 5η μέχρι και την 11η αγωνιστική:

 

5η αγωνιστική

Σάββατο 30/10

17:00 Άρης- Λαύριο (ΕΡΤ SPORTS)

17:00 Απόλλωνας Πάτρας-Προμηθέας Πάτρας (ΕΡΤ3)

20:00 Ιωνικός-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

Κυριακή 31/10

17:00 ΠΑΟΚ-Περιστέρι (ΕΡΤ3)

20:00 Λάρισα-Ηρακλής (ΕΡΤ3)

Δευτέρα 1/11

19:30 Παναθηναϊκός-Κολοσσός (ΕΡΤ3)

Ρεπό: Ολυμπιακός

 

6η αγωνιστική

Σάββατο 6/11

17:00 ΑΕΚ-Κολοσσός (ΕΡΤ3)

17:00 Λαύριο-Ιωνικός (ΕΡΤ SPORTS)

20:00 Προμηθέας Πάτρας-Άρης (ΕΡΤ3)

Ρεπό: Λάρισα

Κυριακή 7/11

17:00 Ηρακλής-Απόλλωνας Πάτρας (ΕΡΤ SPORTS)

17:00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ3)

20:00 Περιστέρι-Ολυμπιακός (ΕΡΤ3)

 

7η αγωνιστική

Σάββατο 13/11

17:00 Κολοσσός Ρόδου- Λαύριο (ΕΡΤ SPORTS)

17:00 Ιωνικός- Προμηθέας Πάτρας (ΕΡΤ3)

20:00 Παναθηναϊκός-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

Κυριακή 14/11

17:00 Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3)

17:00 Λάρισα-Περιστέρι (ΕΡΤ SPORTS)

20:00 Άρης-Ηρακλής (ΕΡΤ3)

Ρεπό: Απόλλων Πάτρας

 

8η αγωνιστική

Σάββατο 20/11

17:00 Περιστέρι- Απόλλωνας Πάτρας (ΕΡΤ3)

17:00 Προμηθέας Πάτρας- Κολοσσός (ΕΡΤ SPORTS)

20:00 Λαύριο-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

Κυριακή 21/11

17:00 Ηρακλής-Ιωνικός (ΕΡΤ SPORTS)

20:00 ΠΑΟΚ-Λάρισα (ΕΡΤ3)

Δευτέρα 22/11

19:30 Ολυμπιακός-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ3)

Ρεπό: Άρης

 

9η αγωνιστική

Σάββατο 4/12

17:00 ΑΕΚ-Προμηθέας Πάτρας (ΕΡΤ3)

17:00 Κολοσσός-Ηρακλής (ΕΡΤ SPORTS)

20:00 Παναθηναϊκός-Λαύριο (ΕΡΤ3)

Κυριακή 5/12

17:00 Άρης- Περιστέρι (ΕΡΤ3)

20:00 Απόλλωνας Πάτρας-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3)

Δευτέρα 6/12

19:30 Λάρισα-Ολυμπιακός (ΕΡΤ3)

Ρεπό: Ιωνικός

 

10η αγωνιστική

Σάββατο 11/12

17:00 Προμηθέας-Λαύριο (ΕΡΤ SPORTS)

17:00 Ηρακλής-ΑΕΚ (ΕΡΤ3)

20:00 ΠΑΟΚ-Άρης (ΕΡΤ3)

Κυριακή 12/12

17:00 Περιστέρι-Ιωνικός (ΕΡΤ SPORTS)

17:00 Ολυμπιακός-Απόλλωνας Πάτρας (ΕΡΤ3)

20:00 Λάρισα-Παναθηναϊκός (ΕΡΤ3)

Ρεπό: Κολοσσός

 

11η αγωνιστική

Σάββατο 18/12

17:00 Ιωνικός-ΠΑΟΚ (ΕΡΤ3)

17:00 Κολοσσός-Περιστέρι (ΕΡΤ SPORTS)

20:00 Λαύριο-Ηρακλής (ΕΡΤ3)

Κυριακή 19/12

17:00 Παναθηναϊκός-Προμηθέας (ΕΡΤ3)

17:00 Απόλλωνας Πάτρας- Λάρισα (ΕΡΤ SPORTS)

20:00 Άρης-Ολυμπιακός (ΕΡΤ3)

Ρεπό: ΑΕΚ

2021 © left.gr | στείλτε μας νεα, σχόλια ή παρατηρήσεις στο [email protected]
§ Όροι χρήσης για αναδημοσιεύσεις Αναφορά Δημιουργού-Μη Εμπορική Χρήση 3.0 Μη εισαγόμενο (CC BY-NC 3.0)